shkurtegashi_

Shkurte Gashi

“Si Dikur” ft. Flori Mumajesi

Loading...
Loading...
@hangoverclub_ks 🙌🏻
@hangoverclub_ks Urime 🇦🇱
Gjakova🙏Me❤️ @hangoverclub_ks
Edhe pak kohë na ndajnë nga ky vit, ishte një vit me plotë angazhime e suksese! Krejt këto suksese ju takojnë ju fansat e dashur, jeni ju ata qe na mbani të fortë karrshi angazhimeve jo të lehta qe i kemi! Urime 2019 Shëndet, harmoni dhe begati në familjet e juaja! E juaja Shkurta Gashi🥂
next page →