meralbudunoglu

Op.Dr.Meral Demirel

Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı •Doğum •Gebelik Takibi •Kısırlık Tedavisi •Vajinusmus •Akapunktur •Vajinal Estetik •Cinsel İsteksizlik

Loading...
Benim güzel meleğim Ümmühan prensesine sağlık ve huzurla kavuştu,babasının ve annesinin meleği ve bizim nurumuza bol şans ,sağlık ve mutluluk diliyorum .....
Her şey ayrıntıda gizli güzellik, ölüm,kalım ,mücadele ,emek ...Fotoda harika bir ayrıntı mevcut bakmak ve görmek,gerekir .Hoş geldin güçlü erkek dünyaya geldiğin ilk dakikalarda harika bir enerji ve huzur katıyorsun hepimize maşallah paşam ,şansın bol olsun.Meleği ve eşini kutluyorum çok güzel bir ekip ,bu yakışıklının yolculuğunda sevgi ,sabrı bize tattırdı.....Maşallah kuzucuklarıma...
Loading...
İki yıl önce abisi kucağıma geldi,şimdi güzel bir günde Kayra prensimizi bereketi ve bol şansı ile kucağımıza aldık maşallah,sağlık ,huzur diliyorum yakışıklı oğluma..❤️ . ~ #doğum #annebebek #instagram #good #likeforlike #instagood #love #kadındoğum #doctor #baby #bebek #hospital #jinekoloji #like #like4like #likes #goodgirl #welcome #instadaily #instalove #instapic #photography #doctor #tb #goodtimes #doktor #lina @linakadinsagligi1
Dokuz aylık güzel bir yolcuk ve dünyalar güzeli iki melek Hira,Duru.... 50 günlük olup ziyaretimize geldiler maşallah onlara ve ailesine bol şans, huzur,sağlık diliyorum ....Çok güzeller ...
Bir yıl önce ablasını kucakladık bugünde Dicle bebeğimizi kucağımıza aldık maşallah şansı bol olsun kuzumun,sağlık ve huzurla bir ömür diliyorum.
Uzun ,güzel Ayşe Bilge aramıza katıldı maşallah bebeğime şansı bol olsun prensesimin ,ailesine ve ona sağlık huzur diliyorum.
Güzel bir doğumla güne başlıyoruz,İpek prensesim annesini yormadan harika bir normal doğumla sabah ışığımız oldu maşallah bebeğime ve ailesine.Güzel kızıma bol şans diliyorum.
Benim can yarılarımla aramıza katılan güzel bir meleği karşılamanın keyfi ve huzurunu yaşadık,ona bol şans diliyorum sağlık ve huzurla hoş geldin meleğim sefalar getirdin.
Arzu hanım çok güzel, sabırlı bir doğumla meleğini kucağına aldı maşallah bende böyle güzel bir hanım efendiye eşlik etmenin keyfini yaşadım ,yüzünüzden gülücükler eksilmesin yeni meleğinizle beraber mutlu ve sağlıklı bir ömür dilerim ,bol şans meleklerime.
İşte bir güzel çiçek daha geldi günümüze renk katarak onu çok bekledik ve çok istedik ailece hep birlikte hoş geldin sefalar getirdin meleğim şansın bol olsun.
Bu günün güzelliği .......
Dokuz aylık sancılı bir dönem sonrası maşallah sağlık ve huzurla kavuştuk prensesimize ,güçlü ve güzel, şansın bol olsun ailenle beraber .....
Güzel ailem ,Melisaya kavuşmamızın mutluluğu tarif edilmez maşallah.
Sevinç göz yaşları benim güzel kızım Kübram yavrusuna kavuştu Melisa geldi hoş geldin meleğim şansın bol olsun ailenle beraber ömrün sağlık ,huzurla daim olsun.
Anne ile ilk karşılaşma .......maşallah.....
Paşamın ilk merhabası hayata,çok güzel ağlayarak kudretini ve sağlığını kanıtladı,bir ömür boyu sağlık,huzur ve bol şans diliyorum yolun açık olsun .
Güçlü anne ve güçlü bir babanın yavrusu ile ilk güzel anları maşallah bir ömür boyu sağlık ,huzur,bol şans diliyorum.
Dokuz aylık bir yolculuğumuz var her anı çok güzel ve ondan öncede onlara kavuşmak için bir yıllık sabır ve kaygılı bir dönem ,şükür sağlık ve huzurla kavuştuk güzel annesine,merhametli babasına iki tane güzel prensesleri vermeye vesile olduk .Onlara ve ailesine huzur ve sağlık,bol şans diliyorum. Çok çok sevdiğim bir aile .
next page →