#porosittani

50,761 posts

Loading...
✔️Porosit ne @leds_store ✔️Porosite tani ne DM📥 ✔️Dergesa kudo ✔️Tirana brenda dites ✔️Rrethet 48 ore #porosittani 📥🌸 #porositonline #porosittani #blejonline #blej #blejshqip #aksesore #veth #vethe #vajzat_shqiptare #tiranalifestyle #tirane #love #sexy #stylish #modele #newmodel
Kemishe me 2 ngjyra blu dhe gri per 40€ nga #pierrecardin ! #porosit #porositonline #porosittani #porosittani 📥
Loading...
😍😍😍 Masa S, M, L, XL #porosittani
💣 Cmimi: 20€🔥🔥🔥 🔘 Super cilesi, multifunksionale digital & analog, perfshin paketimin e vet 🔘 Porosit ne insta-direct 🔘 Posta falas brenda Kosoves⠀ 🔘 Shqiperi posta 3€
Hoodie per vajza Ne disa ngjyra te ndryshme Per vetem 2390 leke Per porosi na shkruani ne DM #porositonline #present #porosittani #blitani #blionline #shoppingonline #shoptime #fashion #style
Gjendje ! Dm per foto dhe video live 💜 #porosittani #paguajnedorezim
Masa M/L, 2800 L ❌Rezervuar❌ #porosittani #paguajnedorezim
Koha per nje liber te mire📖📚 •Shfletoni galerine per sugjerimet tona! #book #booklover #blionline #porosittani #onlinestore #tirane #albania
Jastek shtatzenie Per Bebin Tim Comfort - 2.1 meter gjatesi. Rrethon trupi tuaj me butesi dhe mbeshtet barkun per t’u shtrire ne komoditet maksimal gjate muajve sa te bukur aq edhe te lodhshem te shtatzenise. . Per nje gjume te rehatshem deri ne muajin e 9te për vetëm 2500 lekë 🤰🏼 . 👶🏼Aksesore per femijen dhe dekorin e dhomes se tij me porosi! Te gjitha llojet dhe me qendisje 👶🏼 . . Nese ke nje ide qe do ta realizosh, na kontakto ne inbox ose eja ne dyqan! . . Adresa: Rruga Hoxha Tahsin, 200m mbi Pazarin e ri. . . Tel: 00355 69 97 79 027 . . . #mami #bebi #perbebintim #blionline #porosittani #qendisje #dhembipare #jastekipersonalizuar #personalizime #qendisma #dhurata #dhuratatepersonalizuara #femije #dhemb #bebe #shtatzania #jastekshtatzanie
New ne A-Z Gifts Silolaps + varse celsash te personalizuara per vetem 2300 leke! Zgjidhni versionin e preferuar gold 🥇ose silver 🥈! ℹ️ Per porosi na shkruani ne direct 💬 📌Dergesa kudo 🌏 #stilolapsa #pen #gdhendje #engraving #praktike #dhurateevecante #dhurata #dhurateepersonalizuar #personalizime #dhurataonline #dhurataideale #giftideas #ide #idedhuratash #gifts #personalizedgifts #bejdhurateneduhur #blerjeonline #blionline #zgjedhjaeduhur #porositonline #porosittani #azgifts
Per porosi shkruani ne insta direct Pagesa pas pranimit te produktit. Transporti ne Kosove Shqiperi Maqedoni #porosittani #porosittani 📥 #porosit #porositonline #butrintimeri #valzator #ferizaj #gilan #gjilan #luanator #luanavjollca #noizy #prishtine #tetov #gjakov #tirane #peje #durres #ks #kosovo #butrintimeri #ulqin #tetova #mitrovica
Per vajza kemishe e disponueshme ne masat 34-42! Porosit tani ne DM! #fashion #clothes # #women #men #porosit #porosittani #porositonline
Magenta Boutique Tirana @magenta_boutique_tirana !! .  Porosit veshjen tende online !! Cilesi e garantuar + Transport falas!! . Cmimi 1490 Leke . . . . .. . . . . . . #magenta_boutique_tirana #veshje #veshjeonline #blejonline #blejonlinerroba #rroba #rrobateperdorura #rrobaperfemije #pantallona #kemisha #strece #kepuce #kostumesportive #fustan #fustana #veshjepermeshkuj #porosittani #follow
#perfume .al 🌺Parfum shumë cilësorë 🌺Çmime shumë të arsyeshme 🌺Transport falas, shpejt dhe kudo 🌺Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
•Orë dore për Meshkuj : Rolex🔱 •Kutia e orës + varsja Gratis •Qmimi 30€ •Kosovë🇽🇰 transporti Gratis •Shqipëri🇦🇱 3€ •Porositni tek mesazhet (Insta Direct)📥📥
Hoodie unisex Ne disa ngjyra te ndryshme Per vetem 2290 leke Per porosi na shkruani ne DM #porositonline #porosittani #blionline #shoppingonline #shoptime #fashion #style
Per vajza jeans praktike dhe sportive! Masat XS, S, M, L, XL Porosit tani ne DM! #fashion #clothes # #women #men #porosit #porosittani #porositonline
Per vajza fustan pranveror ! Masat XS, S, M, L, XL Porosit tani ne DM! #fashion #clothes # #women #men #porosit #porosittani #porositonline
Per vajza skinny pantallon nga masa 32-44! Porosit tani ne DM! #fashion #clothes # #women #men #porosit #porosittani #porositonline
Per vajza black jeans te disponueshme nga masa 32-44 ! Porosit tani ne DM! #fashion #clothes # #women #men #porosit #porosittani #porositonline
Ofertat vazhdojne @porosi_online_unike Be stylish ! Be unique ! TRANSPORTI FALAS ! . . #porositonline #porosittani #porositprejshpis #onlineshopping #stylish #unique #isourmoto
Set Planet Spa për fytyrë vetëm 8,30€ !!
💐Sjellim me prane jush festen e gruas, sepse blerjet e zgjuara behen gjithmone para festave, atehere kur ofertat jane dhe me te mira! ⚠️ Sasi e limituar me këtë çmim 🛒Per porosi na kontaktoni në DM. _____________________________________ #avongjakove #avonkosoveofficial #avonprishtina #avongjakove #avonkozmetike #avoncosmetics #avonmakeup #avonmark #prishtina #ferizaj #gjilan #peja #gjakova #prizrenb #blionline #porositonline #porosittani 📥 #porosittani #porosit #beauty #avontrue #avonnatyrals #mark #parfume #bodylotion #set #anew
@royalmobile.al prezanton produktin me inovativ ne treg: CAR HOLDER CHARGER 👉Mban telefonin dhe e karikon njekohesisht 👉Pershtatet sipas permasave te telefonit 👉Kompatibel per S6/S6EDGE/S7/S7EDGE/S8/S9/NOTE8/NOTE9 👉Per J330/J530/J730/A320/A520/A720/ 👉Per iPhone 8/8+/X/XsMax/Xs/Xr 👉Gjithashtu per te gjithe telefonat e tjere qe suportojne wireless charging 👉Porosit tani ne DM ose WhatsApp 0695650215 👉Mundesi transporti ne adresen tuaj perkatese Vlera e produktit eshte 2490 LEKE ------------------------------ Per me shume produkte te tjera na ndiqni @royalmobile.al ------------------------------ #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤
New ❗️ Qymyr i aktivizuar për pastrim të thellë të lëkures 😍
Per porosi shkruani ne insta direct Pagesa pas pranimit te produktit. Transporti ne Kosove Shqiperi Maqedoni #porosittani #porosittani 📥 #porosit #porositonline #butrintimeri #valzator #ferizaj #gilan #gjilan #luanator #luanavjollca #noizy #prishtine #tetov #gjakov #tirane #peje #durres #ks #kosovo #butrintimeri #ulqin #tetova #mitrovica
Përfito nga oferta !! Vlen deri me datë 25.02.2019 !!!
#bejzgjedhjentende 🔴Parfum shumë cilësorë 🔴Çmime shumë të arsyeshme 🔴Transport falas, shpejt dhe kudo 🔴Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🔴Parfum shumë cilësorë 🔴Çmime shumë të arsyeshme 🔴Transport falas, shpejt dhe kudo 🔴Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
Avon True Scrub - për pastrim perfekt të fytyrës që heq të gjitha papastërtitë si një magnet. Çmim WOW !! 65% zbritje 😍 Tani vetëm 3,30€ 😍😍😍😍
Clearskin zgjidhja kundër pikave të zeza ✅ SET: 13,30€
BB Cream - secili për 6,30€ !!!
Puder kompakte ! Lehtë fshehni papërsosmëritë për një përfundim natyral dhe të butë mat. PËRFITIMET • pigmentet përputhen me lëkurën • Mbulimi maksimal • Eliminon shkëlqimin • Qëndron gjatë gjithë ditës • E përsosur për ndërhyrje të shpejta AVON TRUE COLOR Pigmente të pasura janë të përziera në formulat tona të cilësisë së lartë për ngjyrën e garantuar që mbetet e vërtetë gjatë gjithë ditës. *është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Çmimi: prej 12,20€ ne 7,50€
⚠️ Vlen deri me 25.02 !!!
Kapni ofertën deri në ora 00:00 !!!
Produktet Premium ✨ Me çmime si asnjëherë më parë 😱😍
💚 Linja për lëkurë të yndyrshme me tranguj dhe pemën e çajit 💚 Lëkura e shëndetshme nuk është ndjerë kurrë kaq mirë 😍 Lëkura ndihet e ftohur, e freskët, e hidratuar, e butë dhe me efekt Mat. Seti përmban: 1. Krem fytyre 2. Pastrues & tonik 2 ne 1 3. Maskë fytyre Çmimi: 7,50€
next page →