#paguaj_ne_dorzim

23,727 posts

Loading...
🔥 ZBRITJE 🔥 Rollkë prej 13 euro në 9.10 euro. Pantolla prej 20 euro në 14 euro. Çanta prej 20 euro në 16 euro. Rrypi prej 6 euro në 4.20 euro. . . . . . . #porositonline #porosittani #porositnëinstadirect#kosove #shqiperi #porosittani 📥 #fashion #porosit #porositnëinstadirect #porosittani 📣 #style #maqedoni #porosite_tani_ne_insta_direct__ 📤 #porosit_tani #online #girls #accessories #fashion #femra #paguaj_ne_dorzim #blejonline #fashion
Smartwatch per femije model Q528 me karte SIM Ora inteligjente Q528 eshte nje ore për fëmijët me më shumë argëtim lojra dhe aktivitete! Ora e zgjuar përfshin pozicionimin e LBS, alarmin emergjent SOS, gjurmimin dhe monitorimin, funksionin ndërfunksional, zonën e sigurisë etj. Më shumë se vetëm një orë, është nje telefon Te dhenat: Type: Watch Phone CPU: MTK2503 External Memory: Not Supported Certificate: CE,RoHs Wireless Connectivity: GSM Network type: GSM Frequency: GSM850/900/1800/1900MHz Support 3G : No LBS:YES Bluetooth version: No Screen type: IPS Screen size: 1.44 inch SIM Card Slot: Single SIM Language: English or Russian ( up to your order) Additional Features: Alarm,Calendar,LBS Battery Capacity 300-450mAh Charging time is 2~3 hours. CMIMI: 3500 mije leke te reja Transporti falas 2-4 ne gjith shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
Loading...
✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
Summer , summer where are you? 🙈 ✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
• C L A S S ... ✨ ✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
* Nuk mendoni se ky fustan eshte magjik! 🤩✨✨✨ ✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
Little cute bunnies. 🐰 ✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
Imagjinoni pak veshur tek vetja kete dashurine. ✨✨Gjithe hijeshi dhe klas, nuk do te kaloni pa u vene re. 💐Sepse gjithe gocat e bukura me stil unik vishen vetem tek @poppy_petals_online_boutique 😘😘 ✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
Keto detajet e kesaj bluzes i adhuroj. 🙈🌸 Perfekte per kete kohe. 🌹 ✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
* Embelsii, embelsiii. 🌸❤️ ✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
Tepih banjo dy pjesë. Çmimi 15 euro. Transporti falas brenda Kosovës. Dimensionet: 50x60cm, 60x100cm. Kualiteti %100 poliestër. . . . . . . . #porositonline #porosittani #porositnëinstadirect#kosove #shqiperi #porosittani 📥 #porosit #porositnëinstadirect #porosittani 📣 #nuseshqiptare #maqedoni #porosite_tani_ne_insta_direct__ 📤 #porosit_tani #online #girls #femra #paguaj_ne_dorzim #blejonline
Set postav dyshe. Çmimi 30 euro. Transporti falas brenda Kosovës. Seti përmban: Këllëf jorgani 200x220cm, Çarçaf 240x260cm, Dy këllëf jastëku 50x70cm. Kualiteti % 100 pambuk / cotton. . . . . . . . . . . #porositonline #porosittani #porositnëinstadirect#kosove #shqiperi #porosittani 📥 #porosit #porositnëinstadirect #porosittani 📣 #nuseshqiptare #maqedoni #porosite_tani_ne_insta_direct__ 📤 #porosit_tani #online #girls #femra #paguaj_ne_dorzim #blejonline
Bluze Per Meshkuj Me Kapuc Cmimi->2500 lek Material Pambuku i Trashe Masat-> S. M. L. XL Sasi e Limituar Per Porosi Na shkruani Ne Privat #dergesa_ne_gjith_shqiperine #porosit_tani_online 📤 #paguaj_ne_dorzim
Meqe rame dakort per ngjyrat tek e celeta ja turbani koral @turbani.al. Kombinoheni me te bardha, me nude, apo me gri. #porositonline #paguaj_ne_dorzim
Koha e gripit eshte e veshtire per vogelushet, monitoroni temperaturen e tyre cdo minute #blionline #paguajcash 💸 #paguaj_ne_dorzim
Masni aktivitetin tuaj ne cdo moment me smarttrackers me te rinj #blionline #paguajcash 💸 #paguaj_ne_dorzim
Mbulesa shtrati. • Dimensionet: 200x220cm Çmimi 12 euro. Transporti falas brenda Kosovës. Kualiteti: %50pambukë, %50poliestër. . . . . . . . . . . . . #porositonline #porosittani #porositnëinstadirect#kosove #shqiperi #porosittani 📥 #porosit #porositnëinstadirect #porosittani 📣 #nuseshqiptare #maqedoni #porosite_tani_ne_insta_direct__ 📤 #porosit_tani #online #girls #femra #paguaj_ne_dorzim #blejonline
✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
🌸✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
🌸✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
🌸✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
🌸✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
🌸✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
🌸✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
•L O V E !❤️ 🌸✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
Kemisha material sateni🌸✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
Look at this shirt 💫🌸✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
🌸✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
🌸✨ Masat S/M/L/Xl. 📍Per pyetje, foto, info dhe cdo lloj informacioni kontaktoni ne instadirect. 💞 📍Pagesa pas marrjes se produktit. 📍#porosittani 📍#paguaj_ne_dorzim 🖤
🌸Mbulesë tavoline🌸 Çmimi 7 euro. Transporti FALAS brenda Kosovës. Dimensionet: 150x220cm. . . . . . . . . . . . . . #porositonline #porosittani #porositnëinstadirect#kosove #shqiperi #porosittani 📥 #porosit #porositnëinstadirect #porosittani 📣 #nuseshqiptare #maqedoni #porosite_tani_ne_insta_direct__ 📤 #porosit_tani #online #girls #femra #paguaj_ne_dorzim #blejonline
🌹 ZBRITJE 🌹 Rollkë prej 13 euro në 9.10 euro. Pantolla prej 20 euro në 14 euro. Çanta prej 20 euro në 16 euro. Rrypi prej 6 euro në 4.20 euro. . . . . . . #porositonline #porosittani #porositnëinstadirect#kosove #shqiperi #porosittani 📥 #fashion #porosit #porositnëinstadirect #porosittani 📣 #style #maqedoni #porosite_tani_ne_insta_direct__ 📤 #porosit_tani #online #girls #accessories #fashion #femra #paguaj_ne_dorzim #blejonline #fashion
Bej ushtrime nga shtepia me #revoflexxtreme per vetem 1290 Leke #blionline #paguajcash 💸 #paguaj_ne_dorzim
Tepih ovale. • Çmimi 15 euro. Transporti falas brenda Kosovës. • Dimensionet 100x150cm. . . . . . . . . . . . . . #porositonline #porosittani #porositnëinstadirect#kosove #shqiperi #porosittani 📥 #porosit #porositnëinstadirect #porosittani 📣 #nuseshqiptare #maqedoni #porosite_tani_ne_insta_direct__ 📤 #porosit_tani #online #girls #femra #paguaj_ne_dorzim #blejonline
Set postav për fëmijë RACING . Çmimi 25 euro. Transporti falas brenda Kosovës. Seti përmban: Këllëf jorgani 160x220cm, Çarçaf 160x240cm, Këllëf jastëku 50x70cm. Kualiteti % 100 pambuk / cotton. . . . . . . . . . . . . . . . #porositonline #porosittani #porositnëinstadirect#kosove #shqiperi #porosittani 📥 #porosit #porositnëinstadirect #porosittani 📣 #nuseshqiptare #maqedoni #porosite_tani_ne_insta_direct__ 📤 #porosit_tani #online #girls #femra #paguaj_ne_dorzim #blejonline
Bli nje #xiaomi argetim pafund #blionline #paguaj_ne_dorzim #paguajcash 💸
🆕🆕 Super Model 🆕🆕 Cmimi->3200 leke Atlete Per Meshkuj Masat.40,41,42,43,44. Sasi e Limituar #POROSIT_NE_PRIVAT #DERGESA_NE_TE_GJITH_SHQIPERINE #PAGUAJ_NE_DORZIM
Gjendje dhe ne ngjyre te zeze 27mije _________ #paguaj_ne_dorzim #tiranafashionshop
Fustani gjendje dhe ne ngjyre vishnje 37mije _______ #paguaj_ne_dorzim #tiranafashionshop
Gjendje 🥰 24mije __________ #tiranafashionshop #paguaj_ne_dorzim
Erdhi perseri 😍 39mije __________ #tiranafashionshop #paguaj_ne_dorzim
Tepih banjo dy pjesë. Çmimi 15 euro. Transporti falas brenda Kosovës. Dimensionet: 50x60cm, 60x100cm. Kualiteti %100 poliestër. . . . . . . . . . . . . #porositonline #porosittani #porositnëinstadirect#kosove #shqiperi #porosittani 📥 #porosit #porositnëinstadirect #porosittani 📣 #nuseshqiptare #maqedoni #porosite_tani_ne_insta_direct__ 📤 #porosit_tani #online #girls #femra #paguaj_ne_dorzim #blejonline
Mbulesë shtrati. Çmimi 10 euro. Transporti falas brenda Kosovës. Dimensionet 150x220 cm. Kualiteti %100 poliestër. . . . . . . . . . . . . . #porositonline #porosittani #porositnëinstadirect#kosove #shqiperi #porosittani 📥 #porosit #porositnëinstadirect #porosittani 📣 #nuseshqiptare #maqedoni #porosite_tani_ne_insta_direct__ 📤 #porosit_tani #online #girls #femra #paguaj_ne_dorzim #blejonline
next page →