#gjilan

93,193 posts

Loading...
Eja dhe ti përfito nga ofertat më të mira në vend në koleksionin e ri për Femra !!! #sale #clothes #autumn #season #ilc #fashion #store IL Cammino n'krejt Kosovën 😍 #prishtinë #pejë #prizren #gjakovë #gjilan #ferizaj
Loading...
Prizren 🇦🇱 Welche Stadt soll als nächstes kommen? Nur wer meine Kommentare Liket mit der Stadt gilt als richtige Stimme. Zur Auswahl: Presheva Mitrovica Peja Tirana Shkup Unten in den Kommentaren, einfach nur die jeweilige Stadt Liken! (Eure Kommentar zählen nicht, jeder hat eine Stimme) ⤵ Partnerseiten: @albanian_tipike 🇦🇱 @shqipworld 🇦🇱 --------- --------- --------- --------- -------- #albania #tirana #shkodra #butrint #ksamil #saranda #durres #vlora #kukes #korca #kosova #prishtina #mitrovica #lipjan #podujeva #gjilan #gjakova #prizren #ferizaj #peja #ilirida #shkup #kumanova #weltkulturerbe #korabi #balkan #cameria #autochthonous #albanienxfakten
😂😂e paska tut bre : : : : #dasma #dasmashqiptare #shqiptar #gjilan #ulqin #kosova #albania
Me e reja nga ⚜️Lule Unike⚜️ Punohet vetem 1 lule unike dhe nuk perseritet modeli i njejte asnjehere. Zgjedh Lule Unike, dhuro me dashuri, zgjedh dhuraten me te veçante 😊 Transporti falas👌🏼 #prishtina #prizren #gjakova #mitrovica #gjilan #pej #suhareka #vushtrri #kamenica #skenderaj #kosova #unik #homedecor
@osafort - - - - - Shikone Se Ja vlen >>>>>> @osafort 💙 #gjilan #prishtin #gjakov #likeforlikes #followforfollowback #follow #beauty #mozzik #getinjo #otr #horror #ulcinj #hajgare #likeforlikes #funnymemes #highlights #rinator #valentino #valzator #b #osafort Follow @osafort ❤️ Follow @osafort ❤️ Follow @osafort ❤️ Follow @osafort ❤️ Follow se ja vlen❤️ #albania #australia #a #kosovo #movies #followme #followtrain CILI SHOK BON KSHTU TE BERBERI 😂💙
Omg 😱😱 • ___________________________________________________________________________________ Follow me per me shum si kjo @fjaltperjeten ____________________________________________________________________________________ #dhuratadora   #xhensilamyrtezaj #mozzik #mozzikfans #prizren #gjiko #gjakova #peje #gjilan #dorators #mozzik #butrint #butriors #kida #alea #prishtina #tayna #peja #gjilan #samanta #saranda #albania #tirana #gjiko #getinjo #fero #rina #balajrina #dhuratadora #coulumbiana #mami #zinzin
🥤tb Prag
Mos merrni vendime të nxituara për të cilat do të pendoheni më vonë...
Mos humb asnjë këshillë, njoftim si dhe informohu me të gjitha produktet tona! ⠀ ⠀ Pëlqeje faqen tonë në #Facebook 👍🏻 ⠀ ⠀ #humana #babyfood #healthyfood #albania #tirana #elbasan #fier #shkoder #lezhe #durres #kosova #prishtine #peje #gjakove #prizren #gjilan #ferizaj
Omg 😱😱 • ___________________________________________________________________________________ Follow me per me shum si kjo @fjaltperjeten ____________________________________________________________________________________ #dhuratadora   #xhensilamyrtezaj #mozzik #mozzikfans #prizren #gjiko #gjakova #peje #gjilan #dorators #mozzik #butrint #butriors #kida #alea #prishtina #tayna #peja #gjilan #samanta #saranda #albania #tirana #gjiko #getinjo #fero #rina #balajrina #dhuratadora #coulumbiana #mami #zinzin
😂😂🤣😂😂 ———————————–———————————— Follow 👉@Albacomedy 👈 ———————————–———————————— . . . . . . #albanian #shqiptar #albania #kosovo #prishtina #drenica #kuqezi #gjilan #ferizaj #kidator #osamire #luanator #ledrizlla #xhaka #shaqiri #dardania #qkakashpija #kafenejajone #butrintimeri #shqipe #dhuratadora #humor #diaspora #ritaora #mozzikfans #noizy #dualipa #beberexha #shpetimhaj #enca @albacomedy
😂😂🤣🤣😂 ———————————–———————————— Follow 👉@Albacomedy 👈 ———————————–———————————— . . . . . . #albanian #shqiptar #albania #kosovo #prishtina #drenica #kuqezi #gjilan #ferizaj #kidator #osamire #luanator #ledrizlla #xhaka #shaqiri #dardania #qkakashpija #kafenejajone #butrintimeri #shqipe #dhuratadora #humor #diaspora #ritaora #mozzikfans #noizy #dualipa #beberexha #shpetimhaj #enca @albacomedy
💣 SuperCmim: 18€🔥🔥🔥 🔘 Super cilesi, nuk humb ngjyren, varese dore dhurate 🎁 🔘 Porosit ne insta-direct 🔘 Posta falas brenda Kosoves⠀ 🔘 Shqiperi posta 3€ #blejshqip #porosit #porosittani 📥 #blej #blejonline #albania #tirana #albanian #gjakova #kosovo #porositnëinstadirect #prizren #porosittani 📣 #ferizaj #peja #prishtina #kosova #prishtine #porositonline #tiranalifestyle #gjilan #tani #online #fustana #telefono #veshje #zbritje #elbasan #mitrovica #porosi
💣 Cmimi: 30€🔥🔥🔥 🔘 Super cilesi, multifunksionale dita & data aktive, varese dore dhurate 🎁 🔘 Porosit ne insta-direct 🔘 Posta falas brenda Kosoves⠀ 🔘 Shqiperi posta 3€ #blej #porosit #porosittani 📥 #porosittani 📣 #porositonline #porositnëinstadirect #blejonline #blejshqip #prishtina #prishtine #kosovo #kosova #albanian #albania #tirana #tiranalifestyle #gjilan #ferizaj #gjakova #peja #prizren #mitrovica #elbasan #durres
Columbia Ponytail #Bike Biçikleta unike nga Amerika, vetëm në GoBike. Eja zgjedhe edhe ti biçikletën tënde dhe të fëmiut tënd dhe pedaloni me stil! #prishtina #mitrovica #obiliq #vushtrri #fushekosove #ferizaj #gjilan #peje #kline #gjakova #suhareka #prizreni #kosovo #kosova #bike #bicycle #bicikleta #bicikletajote #pedalomestil #gobike #gobikers #gobiker #bicyclelove #bikelove #bikelover #unembrojmjedisin
😍Alien💎 😍Parfym 100ml 😍Çmimi : 10€ 📤|Porosit Online tek opsioni Message 🚗|Transport në krejt Kosovën 💶|Pagesa pas pranimit të produktit #forwomen 👗 #minikozmetika #transportigratispejë #kosovo #peje #prishtina #gjakova #gjilan #prizren #ferizaj #mitrovica #deqan #istog #drenica .....
liudiet tony's 30ml deri ne daten 30.09.2018 do te jen 8 euro pas ksaj date 9 euro #drvapeshop #vapeshopks #kosovavapers #cigareelektronike #kosova #prishtina #prizren #gjilan #peja #mitrovica #vapekosova
Nga rubrika: sje pn nese sje Shqiptar 😎 • ꜰᴏʟʟᴏᴡ 👉 @qeshzemer  • #qeshzemer ‍‍‍‍‍‍ ‍‍ ‍‍‍‍‍‍ ‍‍ #shqip #shqiperia #albania #kosova #kosovo #balkan #prishtina #tirana #shkupi #tetova #ulqini #prizren #mitrovice #peja #gjilan #ferizaj #gjakove #humor #muzike #uji #banesa #shtepia #shiu #ombrella
Orë dore Water Resistant Çmimi : 14.99€ Nr.tel 045 553 083 Viber & Whatsapp +377 45 553 083 Transporti falas në Kosovë Transporti 3€ Shqiperi & MKD #porosit #blej #dhurat #gift #mk #kosovo #kosova #kosovë #alb #albania #tirana #prishtina #skopje #shkodra #vlora #gjilan
next page →